rolety adaptacyjne sk 45

Rolety adaptacyjne 45 ( SK 45 )

Rodzaje materiałów

Montowane we wnęce okiennej lub na elewacji budynku rolety są jednymi z najpopularniejszych rolet zewnętrznych. Skrzynka ścięta jest pod kątem 45 stopni.

Jest to najpopularniejsze rozwiązanie do zabezpieczenia okien od strony zewnętrznej. Rolety te przeznaczone są do montażu na istniejących oknach. Możliwy jest montaż we wnęce okiennej lub na elewacji budynku. System ten stanowi element dekoracyjny.

Charakteryzują się podwyższoną odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Przemyślana konstrukcja rolet oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.
Ponadto charakteryzują się dobrą izolacyjnością dźwiękową oraz termiczną, pozwalając w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą a latem zmniejszają nagrzewanie się pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu systemu Moskito zabezpiecza to dodatkowo wnętrze budynku przed insektami, jednoczesnie zachowując dostęp światła i powietrza.

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny pozwalając na ich komfortową obsługę.

Zazwyczaj nie mam zwyczaju pisania opini, ale nie mogłem się powstrzymać ponieważ praca została wykonana na najwyższym poziomie. Panowie szybko i sprawnie zamontowali rolety w mojej firmie – w końcu nie będę musiał zmieniać swojego miejsca aby zobaczyć coś na swoim monitorze. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam firme Rolethouse.

Jan Zaręba
Prezes firmy

Ostatnie realizacje z roletami adaptacyjnymi