rolety w systemie integro

Podtynkowe INTEGRO do zabudowy w styropianie

Rodzaje materiałów

System nadaje się do nowo powstających budynków, można go również montować w już wybudowanych domach i blokach. Wszystkie elementy, które składają się na system rolet INTEGRO nie mają wpływu na konstrukcję okna, drzwi czy nadproża, dzięki czemu budynek pozostaje w nienaruszonym stanie.
Główną zaletą tego systemu jest ukryta skrzynka roletowa. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru koloru takich elementów, jak pokrywa rewizyjna oraz prowadnice, dzięki czemu idealnie będą komponowały się z naszym oknem. Będąc w fazie projektu budynku, możemy wstawić system rolet INTEGRO w elewację, a czoło skrzynki rolety pełni funkcję podkładu pod każdy rodzaj materiału wykończeniowego, dzięki czemu stworzą one całość i nie będą się odznaczać.
W razie jakichkolwiek usterek bądź awarii, jest możliwość dostępu do wszyslkich elementów z zewnątrz, bez konieczności ingerencji w rolety od wewnątrz, co zapewnia komfort domownikom. Co więcej, podtynkowy system rolet INTEGRO

Rolety podtynkowe pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu zimą. Dzięki zastosowaniu w środku rolety specjalnej pianki, rolety zewnętrzne podtynkowe minimalizują utratę ciepła z wnętrza domu. To właśnie przez okna, a dokładnie przez powierzchnie szklane okien, następuje największa strata ciepła.

Rolety zewnętrzne podtynkowe zapewnią chłód w upalne lato, w słoneczne dni docenimy niezwykłe właściwości rolet zewnętrznych podtynkowych. Ta sama pianka, która zapewnia nam izolację zimą, doskonale sprawdza się również latem. Promienie słoneczne są skutecznie zatrzymywane na zewnątrz domu, a rolety zewnętrzne podtynkowe nie dopuszczają do nagrzewania się okien i wnętrza domu, zapewniając przyjemny chłód. Pozwoli nam to zaoszczędzić na kosztach klimatyzacji i poprawi komfort życia w upalne lato.

Zazwyczaj nie mam zwyczaju pisania opini, ale nie mogłem się powstrzymać ponieważ praca została wykonana na najwyższym poziomie. Panowie szybko i sprawnie zamontowali rolety w mojej firmie – w końcu nie będę musiał zmieniać swojego miejsca aby zobaczyć coś na swoim monitorze. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam firme Rolethouse.

Jan Zaręba
Prezes firmy

Ostatnie realizacje z roletami podtynkowymi INTEGRO