Foto 34 1024x459

Żaluzje drewniane poziome

Rodzaje materiałów

Żaluzje drewniane coraz częściej pojawiają się w aranżacji wnętrz, stanowią piękną ozdobę każdego okna. Doskonałe w każdym calu ,Sprawią, że wnętrze nabierze klasy i nowego wymiaru estetycznego.
Sposób mocowania pozwala zamontować drewniane żaluzje poziome drewniane bezpośrednio na skrzydle okna, jak również na ścianie. Płynną regulację zapewnia zastosowanie mechanizmu ręcznego lub elektrycznego.

Trzeba jednak zaznaczyć, że drewno jako naturalny materiał może się różnie zachowywać w zmiennych warunkach. Listwy mogą ulegać zdeformowaniu w zależności od miejsca, w którym zasłona jest użytkowana. Sytuacja taka jest najczęściej spotykana w pomieszczeniach o większej wilgotności (łazienka, kuchnia) oraz tam, gdzie następują duże wahania temperatury (ogrody zimowe).

Żaluzje drewniane nadają pomieszczeniom prestiżowy wygląd, są ekskluzywnym dodatkiem do wnętrz. Są doskonałe do gabinetów, apartamentów, salonów SPA czy innych tego typu pomieszczeń. Świetnie prezentują się na dużych przeszkleniach.
Dzięki specjalnym wieszakom istnieje możliwość montażu bezinwazyjnego, bez ingerencji w okno.

Zazwyczaj nie mam zwyczaju pisania opini, ale nie mogłem się powstrzymać ponieważ praca została wykonana na najwyższym poziomie. Panowie szybko i sprawnie zamontowali rolety w mojej firmie – w końcu nie będę musiał zmieniać swojego miejsca aby zobaczyć coś na swoim monitorze. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam firme Rolethouse.

Jan Zaręba
Prezes firmy

Ostatnie realizacje z żaluzjami drewnianymi