Foto 56

Żaluzje poziome aluminiowe

Rodzaje materiałów

Stanowią elegancki i funkcjonalny element wystroju wnętrz. Żaluzje aluminiowe pozwalają na regulację naświetlenia poprzez płynne nachylenie piórek.

Szczególnie polecane są do biur, gdyż zapewniają ochronę przed słońcem, a jednocześnie nie zaciemniają całkowicie pomieszczeń. Specjalne wieszaki umożliwiają bezinwazyjny montaż żaluzji na ramie okiennej. Zastosowanie prowadzenia żyłkowego sprawia, że żaluzje pozostają przy szybie nawet przy uchylonym oknie. Poprzez dowolne ustawienie kąta nachylenia piór, użytkownik sam określa stopień zaciemnienia wnętrz.

Żaluzje aluminiowe można zamontować na dowolnym rodzaju okna (PCV, aluminium, drewno). Również do wnęki, czy na ścianie dzięki odpowiednio dobranym wieszakom. Żaluzje aluminiowe produkowane są według indywidualnego wymiaru podanego przez Klienta, gwarantuje to doskonałe dopasowanie do okna
Żaluzje aluminiowe są polecane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności np. kuchnie, łazienki. Nie ulegają odkształceniom i są odporne na oddziaływanie wilgoci.
Łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy przetrzeć żaluzje wilgotną szmatką, aby usunąć kurz i brud. Można również w całości wyczyścić je na mokro np. pod prysznicem.

Zazwyczaj nie mam zwyczaju pisania opini, ale nie mogłem się powstrzymać ponieważ praca została wykonana na najwyższym poziomie. Panowie szybko i sprawnie zamontowali rolety w mojej firmie – w końcu nie będę musiał zmieniać swojego miejsca aby zobaczyć coś na swoim monitorze. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam firme Rolethouse.

Jan Zaręba
Prezes firmy

Ostatnie realizacje z żaluzjami aluminiowymi