owal

Rolety zewnętrzne owal

Rodzaje materiałów

Oryginalny wygląd, montaż na istniejących oknach, we wnęce okiennej lub po wykonaniu elewacji budynku.

są to rolety o prostej budowie, przeznaczone do stosowania w już istniejących budynkach. Pancerz zwija się do aluminiowej skrzynki umieszczonej na elewacji budynku lub we wnęce okiennej. Skrzynka jest wtedy elementem dekoracyjnym, która dopasowuje się do wyglądu budynku.
System OWAL spełni oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Elegancka i nowoczesna skrzynka oraz prowadnice o zaokrąglonym kształcie, nadadzą każdej elewacji niepowtarzalny i oryginalny charakter.

Wyposażenie rolet w napęd elektryczny lub sterowanie radiowe w duży sposób poprawi komfort i wygodę ich użytkowania. Dzięki automatyce rolety będą mogły samoczynnie podnosić się i opuszczać, symulując Państwa obecność w domu.

Zazwyczaj nie mam zwyczaju pisania opini, ale nie mogłem się powstrzymać ponieważ praca została wykonana na najwyższym poziomie. Panowie szybko i sprawnie zamontowali rolety w mojej firmie – w końcu nie będę musiał zmieniać swojego miejsca aby zobaczyć coś na swoim monitorze. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam firme Rolethouse.

Jan Zaręba
Prezes firmy

Ostatnie realizacje z roletami zewnętrznymi owal